A3050/1 STEEL GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3050/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 11 |
| Length | 333cm / 131inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 0kg |